Raati 2022

Koko raadin voi tavoittaa lähettämällä sähköpostia osoitteeseen raati@fyysikkokilta.fi. Sen lisäksi jokaisen raatilaisen voi tavoittaa erikseen alla olevalla sähköpostilla tai Telegramin välityksellä.

Puheenjohtaja
Puheenjohtaja

Antti Karjasilta
puheenjohtaja@fyysikkokilta.fi
@anleju | 0504389483

Varapuheenjohtaja
Varapuheenjohtaja

Laura Heikkilä
varapuheenjohtaja@fyysikkokilta.fi
@varapuhis | 0445115474

Fuksikapteeni
Fuksikapteeni

Lotta Mäkinen
fuksikapteeni@fyysikkokilta.fi
@lottakm |

Fuksikapteeni
Fuksikapteeni

Tuomas Mäkelä
fuksikapteeni@fyysikkokilta.fi
@makelatuomas | 0401925522

Rahastonhoitaja
Rahastonhoitaja

Laura Rautiainen
rahastonhoitaja@fyysikkokilta.fi
@laurarautiainen | 0406749006

IE
IE

Julia Virtanen
ie@fyysikkokilta.fi
@juliavirtanen | 0442723540

Yrityssuhdevastaava
Yrityssuhdevastaava

Petteri Koskiahde
yrityssuhdevastaava@fyysikkokilta.fi
@yrityssuhdevastaava | 0449720629

Viestintävastaava
Viestintävastaava

Jaakko Johansson
viestintavastaava@fyysikkokilta.fi
@viestintavastaava | 0440993019

Hupimestari
Hupimestari

Petteri Lehti
hupimestari@fyysikkokilta.fi
@hupimestari | 0456567168

Opintovastaava
Opintovastaava

Into Pääkkönen
opintovastaava@fyysikkokilta.fi
@opintovastaava |