Koko raatiin saa yhteyttä laittamalla sähköpostia osoitteeseen raati@fyysikkokilta.fi. Lisäksi kuhunkin raatilaiseen saa yhteyden alla olevilla sähköpostiosoitteilla tai Telegramin kautta.

Puheenjohtaja
Puheenjohtaja

Annamaria Ráduly-Baka
puheenjohtaja@fyysikkokilta.fi
@msfyysikkokilta | 0442819657

Varapuheenjohtaja
Varapuheenjohtaja

Martti Ranta
varapuheenjohtaja@fyysikkokilta.fi
@varapuhis | 0505814141

Fuksikapteeni
Fuksikapteeni

Henri Brax
fuksikapteeni@fyysikkokilta.fi
@braxikapteeni | 0451135270

Fuksikapteeni
Fuksikapteeni

Anna Huttunen
fuksikapteeni@fyysikkokilta.fi
@annahuttunen | 0503260005

Rahastonhoitaja
Rahastonhoitaja

Laura Heikkilä
rahastonhoitaja@fyysikkokilta.fi
@laurash | 0445115474

IE
IE

Henri Södergård
ie@fyysikkokilta.fi
@SoedIEs | 0405518803

Kv-vastaava
Kv-vastaava

Antti Karjasilta
kv-vastaava@fyysikkokilta.fi
@Anleju | 0504389483

Yrityssuhdevastaava
Yrityssuhdevastaava

Leevi Kaukonen
yrityssuhdevastaava@fyysikkokilta.fi
@yrityssuhdevastaava | 0505979947

Viestintävastaava
Viestintävastaava

Aapo Pajala
viestintavastaava@fyysikkokilta.fi
@viestintavastaava | 0442555991

Hupimestari
Hupimestari

Jaakko Johansson
hupimestari@fyysikkokilta.fi
@hupimestari | 0440993019