Raati 2020

Koko raatiin saa yhteyttä laittamalla sähköpostia osoitteeseen raati@fyysikkokilta.fi. Lisäksi kuhunkin raatilaiseen saa yhteyden alla olevilla sähköpostiosoitteilla tai Telegramin kautta.

Puheenjohtaja
Puheenjohtaja

Patrik Lahti
puheenjohtaja@fyysikkokilta.fi
@Lahtipa | 0442949148

Varapuheenjohtaja
Varapuheenjohtaja

Jonna Mikkonen
varapuheenjohtaja@fyysikkokilta.fi
@VPJonna | 0442541277

Fuksikapteeni
Fuksikapteeni

Eero Virmavirta
fuksikapteeni@fyysikkokilta.fi
@ekippari | 0405255302

Fuksikapteeni
Fuksikapteeni

Pinja Helasuo
fuksikapteeni@fyysikkokilta.fi
@phelasuo | 0440506071

Rahastonhoitaja
Rahastonhoitaja

Annamaria Ráduly-Baka
rahastonhoitaja@fyysikkokilta.fi
@aradulybaka | 0442819657

Isäntä
Isäntä

Erkko Ihalainen
ie@fyysikkokilta.fi
@erkkoi | 0405286239

Emäntä
Emäntä

Sini Virtanen
ie@fyysikkokilta.fi
@sininuppu | 0451899619

Kv-vastaava
Kv-vastaava

Tuomas Lebedeff
kv-vastaava@fyysikkokilta.fi
@TuomasLeb | 0505572904

Yrityssuhdevastaava
Yrityssuhdevastaava

Sara Tuomaala
yrityssuhdevastaava@fyysikkokilta.fi
@yrityssuhdevastaava | 0405199515

Viestintävastaava
Viestintävastaava

Niko Savola
viestintavastaava@fyysikkokilta.fi
@viestintavastaava | 0442723069

Hupimestari
Hupimestari

Mimi Mokka
hupimestari@fyysikkokilta.fi
@hupimestari | 0505736048

Opintovastaava
Opintovastaava

Martti Ranta
opintovastaava@fyysikkokilta.fi
@opintovastaava | 0505814141