Fuksikuvat

Fuksit 2018

Antin hytti

Annamaria Raduly-Baka

Daniel Hakkinen

Elias Yla-Jarkko

Iiro Tynnila

Jaakko Laine

Joni Karras

Juhana Vehmas

Salla Tanskanen

Selim Virtanen

Tiia Tikkala

Valtteri Vironmaki

Dekadenssi

Aapo Pajala

Antti Pyykko

Lukas Olenburg

Martti Ranta

Niko Savola

Oona Oinonen

Saku Peltonen

Senna Luntama

Suvi Laine

Tuomas Lievonen

Valtteri Lehtinen

Vesa Ranta-Aho

Dynaaminen kollektiivikokemus

Afrin Hossain

Anna Huttunen

Henri Brax

Henri Sodergard

Isak Bjorkman

Juho Hassinen

Markus Hakala

Mika Andersson

Tommi Grohn

Wisa Forbom

International and masters

Akseli Partanen

Bastian Fett

Bastien Gauthier-Soumis

Damien Santalucia

Erfan Kimiaei

Esteban Martinez

Francois Lelong

Henri Savolainen

Jan Domke

Johanna Czech

Lea Fischer

Nil Fontanals

Reda Elwaradi

Richard Buhrmester

Simon Fuchsgruber

Vladimir Zieger

Wolfgang Gottwald

Yohann Sandoz

Jonathan Lewis Instituutti

Axel Paivansalo

Emma Lehto

Erik Lassila

Freddy Ihamuotila

Joonatan Kettunen

Konsta Tiilikainen

Leevi Kaukonen

Mirva Laatunen

Nicolas Kinnunen

Oskari Honkasaari

Roope Kontiainen

Sara Leppanen

Urho Koljonen

Jotain epastabiilia

Antti Vaaranta

Atte Tommiska

Axel Savikko

Emil Verkama

Inari Puhto

Joonas Back

Kerttu Aronen

Oskari Moykkynen

Sini Virtanen

Kahvin lampaat

Antti Karjasilta

Atso Ikaheimo

Eero Heimonen

Heidi Kivijarvi

Helmiina Kontio

Ilari Susi

Joonatan Honkamaa

Kai Hippi

Kalle Jyrkinen

Markus Honkanen

Robert Heiska

Roope Hurttia

Siiri Kuoppala

KuiVIIssii

Eero Virmavirta

Katri Haapalinna

Linus Antell

Magnus Markkanen

Meri Aho

Okko Makkonen

Paul Narhi

Peetu Luotonen

Pinja Helasuo

Tomas Laamanen

Veikko Laitamaki

Walter Rehn

Nolla-avaruus

Aman Sher Agha

Antti-Jussi Miettinen

Heikki Systa

Jani Suolinna

Lauri Sihvo

Lauri Suoknuuti

Otto Solatie

Perttu Saarela

Tomi Termonen

Tuomas Myllari

Valtteri Soininen

Veikka Taka

Fuksit 2017

Dokumentti

Altti Jaaskelainen

Anqi Ni

Eeli Lamponen

Emilia Ruha

Emma Lumiaro

Ilmari Vauhkonen

Joel Kilpelainen

Linda Hemmann

Halolla paahan

Daniel de Carvalho

Joonas Riekkinen

Kristian Wasastjerna

Markus Hirvensalo

Matias Linnankoski

Miikka Runolinna

Tuomas Tuukkanen

Vesa Ala-Laurinaho

Helt Annat

Arttu Tupala

Eero Polvinen

Emma Suotula

Heikki Myllykoski

Miika Juutinen

Miina Virtanen

Mimi Mokka

Oscar Connell

Velma Pohjonen

Instituutti

Antti Korkealaakso

Emil Kauppi

Erkko Ihalainen

Henrik Hoppania

Joonas Laaksonen

Lauri Sarkio

Leevi Ronty

Vikke Elfving

International and master

Alexander Wissing

Anette Bohme

Apolline Chappard

Fingal Persoud

Jan-Mare Basels

Johanna Wolf

Julian Lukwata

Jvar Machado

Liinu Koskela

Mikael Myllymaki

Tuomas Koivisto

Vincent Engl

Kukku VI

Akseli Anttonen

Aku Kettunen

Atte Tupala

Eero Saariniemi

Henry Pietila

Jan Harkonen

Johannes Makinen

Mikko Seesto

Riku Rantanen

Pavut orrella

Arttu Tolvanen

Emma Jarvinen

Helmi Uusitalo

Juuso Kylmaoja

Lauri Tuominen

Mikko Malmi

Tatu Heikkinen

Puolikuivat

Eemil Visakorpi

Jere Karttunen

Jussi Hakosalo

Luukas Myllynen

Matias Peltoketo

Mika Koponen

Pietari Kaskela

Santeri Simanainen

Tommi Anttila

Transpoosi

Helmi Hankimaa

Jonna Mikkonen

Samuel Nurmi

Sara Tuomaala

Teemu Korhonen

Veikko Saikkonen

Verna Heikkinen

Viljami Uusiharkala