Koko raatiin saa yhteyttä laittamalla sähköpostia osoitteeseen raati@fyysikkokilta.fi. Lisäksi kuhunkin raatilaiseen saa yhteyden alla olevilla sähköpostiosoitteilla tai Telegrammin kautta.

Puheenjohtaja
Puheenjohtaja

Uula Ollila
puheenjohtaja@fyysikkokilta.fi
@pjuula | 0504667038

Sihteeri
Sihteeri

Pinja Helasuo
sihteeri@fyysikkokilta.fi
@phelasuo | 0440506071

Fuksikapteeni
Fuksikapteeni

Emma Järvinen
fuksikapteeni@fyysikkokilta.fi
@emmahelina | 0414634516

Rahastonhoitaja
Rahastonhoitaja

Tommi Anttila
rahastonhoitaja@fyysikkokilta.fi
@tommila | 0451557111

Emäntä
Emäntä

Emma Suotula
isanta@fyysikkokilta.fi
@ems_2 | 0404151527

Isäntä
Isäntä

Santeri Simanainen
isanta@fyysikkokilta.fi
@Sandelo | 0453468663

Kv-vastaava
Kv-vastaava

Jan Härkönen
kv-vastaava@fyysikkokilta.fi
@JanHarkonen | 0504646745

Yrityssuhdevastaava
Yrityssuhdevastaava

Tuukka Mattlar
yrityssuhdevastaava@fyysikkokilta.fi
@yrityssuhdevastaava | 0405608493

Viestintävastaava
Viestintävastaava

Tommi Summanen
viestintavastaava@fyysikkokilta.fi
@summila | 0401507783

Hupimestari
Hupimestari

Velma Pohjonen
hupimestari@fyysikkokilta.fi
@hupimestari | 0415349647

Opintovastaava
Opintovastaava

Aleksanteri Paakkinen
opintovastaava@fyysikkokilta.fi
@opintovastaava | 0443571500